Календар на изявите

Инициативи за периода януари – юни 2013г.

 

ЯНУАРИ:

1. Участие в спектакъл „Гняв“ на 20 януари 2013г.
ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова

2. Участие в Европейско състезание „Euro MESE 2013“

-          Участие в Световно състезание „ BIA – 2013“

-          Участие в Световно състезание „ HPGBC – 2013“

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Огнян Димитров

3. „День просвещения“

Школа по руски език

Отг.:: Олимпия Варадинова

4. Конкурс „Table Photography“

Школа по фотография

Отг.: Изабел Хугасян

5. Образователен концерт в СОУ „Патриарх Евтимий“ – Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

6. Участие в Галаконцерта на БНР с лауреатите на радиоконкурса „ Млади фолклорни таланти“

ФАФ „Куклици“

Отг.: Виолета Щерева

7. Ученически игри по волейбол за момичета и момчета /5-7кл./; юноши и девойки /8-10кл./ и юноши и девойки /11-12кл./.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов

 

ФЕВРУАРИ:

1. Участие в Национално състезание по компютърна симулация по мениджмънт и икономика „Титан – 2013“.
-          Участие в Национално състезание „Банките в действие“

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Огнян Димитров 

2. Участие в състезание по БЕЛ „Св. Иван Рилски“

Школа по БЕЛ

Отг.: Ваня Чернева

3. Изработване на картички по случай Св. Валентин

Школа по руски език

Отг.: Олимпия Варадинова

4. Конкурс за фотограми

Школа по фотография

Отг.: Изабел Хугасян

5. Участие в „Снежната кралица“ на 12 февруари 2013г.

ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова

6. Конкурс за есе – „Левски и нашето съвремие“ – 20 февруари 2013г.

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева

7. Конкурс за най-красива мартеница – клуб Артерапия – 22 февруари 2013г.

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева

8. Национално първенство за юноши и девойки старша възраст в Севлиево – 24.02.2013г.

Школа по източни бойни изкуства

Отг.: Елена Башкехайова

9. Контролна среща за групите от І-ви клас по художествена гимнастика на 28 февруари 2013г. в зала „Дунав.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Елмира Младена, Дарина Джурова

10. Участие на Подготвителен хор във вечер на Китайската музика – зала АМТИИ

Хор на Пловдивските момчета „Стефка Благоева“

Отг.: Борислава Благоева

11. Участие в Национален конкурс „Св. Трифон Зарезан“ в Сунгурларе

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

12. Участие в Международен конкурс „Вода“ в град София

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

13. Образователен концерт в СОУ „Константин Кирил Философ“ – Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

14. Турнир за момчета  и турнир за момичета до 13 години.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов

 

МАРТ:

1. Празник – Масленица – 1 март 2013г.
-          Празник „День мамьi“ – 8 март 2013г.

Школа по руски език

Отг.: Олимпия Варадинова

2. „Баба Марта“ на 01 март 2013г.

ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова

3. Най-красив подарък за мама – картина, сувенир, картички – клуб Арттерапия – 02 март 2013г.

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева 

4. Участия по случай Националния празник на Република България на 03 март 2013г.

Хор на Пловдивските момчета „Стефка Благоева“

Отг.: Борислава Благоева

5. Тържество за деня на майката – 08 март 2013г. на школа по художествена гимнастика в зала „Дунав“.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Елмира Младенова, Дарина Джурова 

6. Състезание в групите ІV и V – 6 годишни „Подарък за мама“ на 08 март 2013г.

Школа по спортна гимнастика

Отг.: Мина Малчева

7. Първенство между групите ІІІ и ІV – 6 годишни на 08 март 2013г.

Школа по акробатика

Отг.: Станил Станилов

8. Участие на КСТ „Сияна Данс“  в Държавно първенство 1 ранг на 09-10 март 2013г.

Клуб по спортни танци „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева 

9. Участие в Европейско кенгуру – 16.03.2013г.

Школа по математика

Отг.: Румяна Чавдарова, Людмила Стойчева

10. Великденско математическо състезание – 20.03.2013г.

Школа по математика

Отг.: Румяна Чавдарова, Людмила Стойчева

11. Примиера на спектакъл „Цветче Седмоцветче“ на 20 март 2013г.

ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова

12. „Красавица Пролет“ на 22 март 2013г.

ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова

13. Вътрешно състезание по електроника  /5-8кл./  – 21 и 22 март 2013г.

Школа по електроника

Отг.: инж. Диана Пачеджиева

14. Участие в „Орфеево изворче“ – град Стара Загора – 23-26 март 2013г.

ФАФ „Куклици“

Отг.: Виолета Щерева

15. Национално първенство за деца до 12 години и до 16 години – град Пловдив – 31 март 2013г.

Школа по източни бойни изкуства

Отг.: Елена Башкехайова 

16. Участие на Клуб по спортни танци „Сияна данс“ в Открит турнир в град София

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева 

17. Участие в регионална и в национална инициатива „Мениджър за един ден“

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Огнян Димитров  

18. Участие на школа по лека атлетика в Общинско първенство

Школа по лека атлетика

Отг.: Таня Стефанова

19. Участие в Национален конкурс „Сезони“ в град Бургас

ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

20. Участие в празника на детската песен в АМТИИ – град Пловдив

-          Участие в Национален детски фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ – град Стара Загора;

ДВГ „Бамбини“

Отг.: Снежана Донева

21. Образователен концерт в НУ „Климент Охридски“ Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

22. Ученически игри – общинско първенство за: момичета и момчета /5-7кл./; юноши и девойки /8-10кл./; юноши и девойки /11-12кл./; момчета и момичета до 12 години.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов 

23. Вероятно частие на ФАФ „Куклици“ в Международен фестивал „Сред приятели“, организиран от „Приятели на България“ в Черна гора – гр. Херзег Нови

ФАФ „Куклици“

Отг.: Виолета Щерева

 

АПРИЛ:

1. Домакинство на 10-ти Национален конкурс за млади изпълнители на детска и забавна песен на 5,6 и 7 април 2013г.
ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

2. Десето национално състезание на знаещите – 12.04.2013г.

Клуб „Квант“

Отг.: Васил Базелков 

3. Областно състезание по химия „Луд химик“ /7-12кл./ – 13 април 2013г.

Школа по химия

Отг.: Зоя Главинова

4. Спортен празник – Щафетни игри за Іва група – 7 годишни на 18 април 2013г.

Школа по спортна гимнастика

Отг.: Мина Малчева 

5. Конкурс „Уроците на мишката“ – 19 април 2013г.

Клубове по информационни технологии

Отг.: Мариана Алексиева, Василка Симеонова, Илия Добрев

6. Премиера на спектакъл „Той и тя“ от Дилян Манолов на 20 април 2013г.

ДТВ „Владимир Николов“

Отг.: Евелина Николова 

7. Участие в Открит турнир и Купа България на КСТ „Сияна Данс“ на 20-21 април 2013г. в град Пазарджик

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева 

8. Дискусия: „Бъдещето на планетата“ – 20 април 2013г.

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева 

9. Годишен концерт – спектакъл и бенефис  на 21 април 2013г.

ФТА „Иглика“

Отг.: Венцислава Еленска 

10. Конкурс „Мода – проектьi“  - 23 април 2013г.

Школа по руски език

Отг.: Олимпия Варадинова

11. Общинско  състезание по електроника  /5-8кл./  – 26 април 2013г.

Школа по електроника

Отг.: инж. Диана Пачеджиева 

12. Участие в контролна среща за групите от ІІ-ри и ІІІ-ти клас  на групите по художествена гимнастика – 26 април 2013г.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Елмира Младенова, Дарина Джурова

13. Пролетен бал на ФТА „Иглика“ на 26 април 2013г.

ФТА „Иглика“

Отг.: Венцислава Еленска 

14. Провеждане на републиканско зоново първенство в град Пловдив на 27 април 2013г.

Школа по спортна гимнастика

Отг.: Бойко Джорев

15. Участие на КСТ „Сияна Данс“ в Открит турнир в град Поморие на 28 април 2013г.

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева

16. Традиционен Великденски концерт

Хор на Пловдивските момчета „Стефка Благоева“

Отг.: Борислава Благоева 

17. Участие в състезание по БЕЛ „Св. Ив. Рилски“

Школа по БЕЛ

Отг.: Ваня Чернева 

18. Участие в Международен конкурс „Заедно в ХХІ век“ в град София

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

19. Участие в Национален фестивал за млади изпълнители на българска патриотична песен „Родолюбие“ – град Панагюрище

-          Участие в Национален конкурс за изпълнители на забавна песен – град Пловдив;

-          Участие в Национален фестивал за млади изпълнители на популярна музика „Цветен камертон“ – град Сливен.

ДВГ „Бамбини“

Отг.: Снежана Донева

20. Голям пролетен концерт в град Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

21. Турнир за деца до 10 години.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов 

22. Участия на ЕС „Прима“ в Национални конкурси през месец април:

-          „Цветен Камертон“ в град Сливен;

-          „Звездици за Лора“ в град Свищов;

-          „Орфеева дарба“ в град София.

ЕС „Прима“

            Отг.: Теодора Чернева 

23. Участие в Европейско състезание „Euro MESE 2013“ и Европейско състезание „BIA – 2013“

              Школа по мениджмънт

              Отг.: инж. Огнян Димитров

24. Участие в инициатива „Отворен бизнес“

Школа по мениджмънт 

Отг.: инж. Огнян Димитров 

25. Участие на школа по лека атлетика в Областно  и зоново първенство

Школа по лека атлетика

Отг.: Таня Стефанова

МАЙ:

1. Участие в Национално състезание по компютърна симулация по мениджмънт и икономика „Титан – 2013“
-          Участие в Световно състезание „HPGBC – 2013“

-          Участие в Национално състезание „Банките в действие“

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Огнян Димитров

2. Открит урок за детска градина „Вяра“ на 07 май 2013г.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Дарина Джурова 

3. Участие в Национално състезание по авиомоделизъм и ракетомоделизъм в град Ловеч – 10-12 май 2013г.

Школа по моделизми

Отг.: Стефан Харитов

4. Национално първенство за деца до 10 години и до 14 годишна възраст в град Асеновград на 11 май 2013г.

Школа по източни бойни изкуства

Отг.: Елена Башкехайова

5. Участие на КСТ „Сияна Данс“ в Купа България в град Казанлък на 12-13 май 2013г.

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева

6. Открит урок за детска градина „Детелина“ на 15 май 2013г.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Дарина Джурова 

7. Индивидуално състезание за всички възрасти – 16 май 2013г.

Школа по спортна гимнастика, акробатика

Отг.: Мина Малчева, Станил Станилов 

8. „Силата на словото“ – есе – 18 май 2013г.

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева

9. Областно състезание „Златна епруветка“ /5-12кл./ – 18 май 2013г.

Школа по химия

Отг.: Зоя Главинова

10. Национално състезание по дизайн – 17-19 май 2013г.

Школа по дизайн

Отг.: Снежана Фурнаджиева

11. Концерт за края на учебната година  /1-ви /8-ми клас/ на 22 май 2013г. в зала „Дунав“.

Школа по художествена гимнастика

Отг.: Елмира Младенова, Дарина Джурова

12. Участие на школа по баскетбол в турнир за момчета и момичета на 23 май 2013г.

Школа по баскетбол

Отг.: Ивайло Пенов

13. Общ концерт с ДВГ „Бамбини“ около 24 май 2013г.

ФАФ „Куклици“

Отг.: Виолета Щерева

14. Участия за 24 май 2013г.

Хор на Пловдивските момчета „Стефка Благоева“

Отг.: Борислава Благоева

15. Участие в общински тържества по случай  „Ден на славянската писменност и култура“ Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

16. Участие в тържества по повод 24 май.

ДВГ „Бамбини“

Отг.: Снежана Донева 

17. Викторина „Електрониката във въпроси и отговори“ /5-7кл./ – 27-30 май 2013г.

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Диана Пачеджиева

18. Контролни нормативи за ІІІ и ІV група на 31 май 2013г.

Школа акробатика

Отг.: Станил Станилов

19. Провеждане на контролни тестове за ССУ „В. Левски“ на 31 май 2013г.

Школа по спортна гимнастика

Отг.: Бойко Джорев

20. Участие в конкурс „Рошавата котка“ в град Пловдив

ФТА „Иглика“

Отг.: Венцислава Еленска

21. Участия на ЕС „Прима“ в Международни конкурси:

-          „Нота по нота“ в град Пазарджик;

-          „Сарандев“ в град Добрич;

-          „Изгряващи звезди“ в град Петрич

ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

22. Съвместен концерт с ФАФ „Куклици“ към ОбДК – Пловдив

ДВГ „Бамбини“

Отг.: Снежана Донева

23. Турнир за момчета и момичета до 13 години.

-          Финален турнир за момчета и момичета до 10 години.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов

 

ЮНИ:

1. Национален конкурс на ученическото фото- и видеоизкуство – 31 май-2 юни 2013г.

Школа по фотография

            Отг.: Изабел Хугасян

2. Участие по повод 1-ви юни – деня на детето.

ДВГ „Бамбини“

Отг.: Снежана Донева 

3. Участие на КСТ „Сияна Данс“ в Зоново Първенство и Открит турнир в град Стара Загора на 01-02 юни 2013г.

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева

4. Участия за 01 юни – Ден на детето

Хор на Пловдивските момчета „Стефка Благоева“

Отг.: Борислава Благоева

5. Европейско първенство за юноши и девойки – старша възраст кумите и ката – Швейцария – 01 юни 2013г.

Школа по източни бойни изкуства

Отг.: Елена Башкехайова

6. Концерт в тържествата по повод Празник на ПГВАД „Христо Ботев“ – Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева 

7. Провеждане на държавен турнир за детско-юношеска възраст в град Варна на 06-08 юни 2013г.

Школа по спортна гимнастика

Отг.: Бойко Джорев 

8. Участие във  варненско състезание между клубовете на знаещите – 10-12 юни 2013г.

Клуб „Квант“

Отг.: Васил Базелков

9. Участие в Национално състезание по електроника /5-8кл./ и Национален конкурс „Наука, техника и технологии“ – /9-12кл./ в НДД гр. София – 15 юни 2013г.

Школа по електроника

Отг.: инж. Диана Пачеджиева

10. Заключителен годишен концерт с барбекю – Пловдив / или област Пловдив

Представителен духов оркестър

Отг.: Лилия Ковачева

11. Годишна изложба на творчески продукти – клуб Арттерапия

Школа по психология на общуването

Отг.: Галина Райчева

12. Участие на КСТ „Сияна Данс“ в Открит турнир в град Несебър на 22 юни 2013г.

КСТ „Сияна Данс“

Отг.: Марияна Дишлиева

13. Участие в Международен конкурс „Земята – наш дом“ в град Силистра

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

14. Обща годишна изложба на Школата по изобразително изкуство

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

15. Участие в Национален конкурс „Ваканция с Кока-кола“ в град Благоевград

Школа по изобразително изкуство

Отг.: Николай Балдев

16. Участия на ЕС „Прима“ в Международни и Национални конкурси:

-          „Слънце, радост, красота“ в град Несебър;

-          „Малки звездици“ в град Златни пясъци;

-          „Тракийска лира“ в град Стара Загора.

 ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

17. Съвместен концерт на ЕС „Прима“ с „Биг Бенд Пловдив“

ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

18. Участия в радио и телевизионни предавания и състезания на ЕС „Прима“

ЕС „Прима“

       Отг.: Теодора Чернева

19. Поредица от инициативи по повод 20 годишния юбилей на ЕС „Прима“ към ОбДК – Пловдив.

ЕС „Прима“

Отг.: Теодора Чернева

20. Участие в концертната програма по повод 10 годишния юбилей на ОбДК – Пловдив

ФАФ „Куклици“

Отг.: Виолета Щерева

21. Турнир – финален по волейбол за

-          Момичета и момчета до 12 години;

-          Момичета и момчета до 13 години.

Школа по волейбол

Отг.: Цеца Тенева, Димитър Божилов 

22. „Здравей лято 2013“ – концерт – спектакъл с участие на всички концертни състави на ФТА „Иглика“

ФТА „Иглика“

Отг.: Венцислава Еленска

23. Участие в Регионален и Национален  панаир на учебни компании;

-          Участие в базар на учебни фирми

Школа по мениджмънт

Отг.: инж. Огнян Димитров

16,495 total views, no views today