Начало Спорт N-JOI ФУТБОЛ ТУР – 2014 в ПЛОВДИВ

N-JOI ФУТБОЛ ТУР – 2014 в ПЛОВДИВ

„N-JOI ФУТБОЛ ТУР – 2014” стартира в Пловдив. Инициативата е на радио N-JOI, фондация „Димитър Бербатов” и се организира в града под тепетата с любезното съдействие на Община Пловдив.

Спортното събитие се провежда  ежегодно в периода 27 април – 8 юни в осем български града, сред които: София, Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора, Русе, Хасково и Благоевград. Във футболното  съревнованието могат да участват младежи на възраст от 16 до 20 години.

Във всеки град ще бъдат излъчени три отбора – финалисти, класирани на първо, второ и трето място. Отборът победител – класираният на първо място във всеки град, се класира за финалната фаза на турнира. На финала чрез елиминации ще се излъчи един отбор – национален победител в „N-JOI ФУТБОЛ ТУР – 2014”. Този отбор ще бъде поканен на приятелски мач срещу специално формиран тим – „Бербатов и приятели”.

Официалният старт на турнира в Пловдив е от 9.00 часа на 03.05.2014 год. /събота/ на игрищата на Спортен комплекс „Арена” в ЖК „Тракия“. Очаква се сред официалните гости на събитието да бъде г-н Петър Зехтински – директор на дирекция „Спорт и младежки дейности“ в Община Пловдив.

Организаторите канят всички граждани и гости на града да посетят атрактивното събитие или да вземат участие в него със своя отбор.